Ainažu iela 23, Saulkrasti
LV-2160, Latvia  |  +371 274-15-097

info@saulesclub.com

Subscribe for Updates

© 2015 apart-hotel «SAULES CLUB». All rights reserved.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Black TripAdvisor Icon

Vasaras dienas deju nometne Saulkrastos bērniem un jauniešiem DanceWave2018!
Mēs aicinām Jūsu bērnus pavadīt savu laiku mūsu dienas deju nometnē DanceWave2018! Nometne vienlaicīgi notiks 3 valodās, tādejādi veicinot bērnu komunikatīvas spējas.
Jūsu bērnus gaida meistarklases mūsdienu deju stilos, interesantas pastaigas, konkursi, spēles, fotoorientēšanās un mūsu pedagogu profesionālā pieeja. Par nometnes atmosfēru rūpēsies viens no Latvijas vadošajiem horeogrāfiem un dejotājiem ALEX SNICKERS, kas arī ir horeogrāfs un dejotājs Latvijas populārākajā jauniešu grupā Bermudu Divstūris un pasaules nometnes Hyper Week (Italy) organizators.
Bērniem pie mums patiks!
Nometnes norise notiks mūsdienīgajā vasaras kurortā Sun Republic (Saules Republika),kas  atrodas Ķīšupes grīvā, 150 metru attālumā no Baltijas jūras, Saulkrastos. Jūras, upes ietekas un paugura kāpu kaimiņniecība kūrorta pilsētas centrā padara šo vietu par īstu dabas rezervātu ar priedēm un ar neatkārtojamu reljefa ainavu.
Pirmās maiņas:
7 jūnijs- 10 jūnijs
14 jūnijs-17 jūnijs


Ja Jūs ieinteresēja mūsu nometne, sazinieties ar mums pa e-pastu dancewave2018@inbox.lv, kā arī aleksandrs.jamstyle@inbox.lv
Pieteikumu iesniegšana notiek līdz 31. maijam!
Vietu skaits ierobežots!