Ainažu iela 23, Saulkrasti
LV-2160, Latvia  |  +371 274-15-097

info@saulesclub.com

Subscribe for Updates

© 2015 apart-hotel «SAULES CLUB». All rights reserved.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Black TripAdvisor Icon

 

YOUR

SEASIDE

APART-HOTEL

Mēs būsim priecīgi, ja jūs izlemsiet viesoties pie mums ilgāk!

Saules Club - eleganta apartamentu viesnīca, kas ir daļa no biznesa klases dzīvojamā kompleksa Sun Re.Public, kas sevī harmoniski apvieno relaksējošu privāta kluba atmosfēru, izsmalcinātu komfortu un apbrīnojamo Baltijas jūras piekrastes dabu.

Mūsu viesnīca atrodas Rīgas jūras līča austrumu krastā, kūrortpilsētā Saulkrasti - kas ir pazīstama ar unikālo samtaino zelta pludmali, ar staltām priedēm kāpās, ar veselību veicinošu svaigo gaisu un daiļo Balto Kāpu.

       Mēs esam priecīgi sveikt Jūs mūsu kūrortā, kas, mēs ceram, kļūs par jūsu otrajām mājām -  vietu kur pavadīt brīvo laiku, doties pastaigās gar jūru, peldēties, doties izjādēs ar zirgu vai arī iepazt apkaimi braucot ar velosipēdu.

       Profesionāls un draudzīgs personāls padarīs Jūsu uzturēšanos SAULES CLUB par patīkamu un neatkārtojamu. Mēs vienmēr sveicam mūsu viesus personīgi, un esam priecīgi parādīt visas lieliskās mūsu apartamentu priekšrocības. Mūsu apartamentos Jūš varat netraucēti izbaudīt privātumu, bet ja jums ir nepieciešama jebkāda palīdzība, jūs varat zvanīt jebkurā laikā uz mūsu informatīvā tālruņa numuru, un mēs darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai palīdzētu jums.